Поставити питання
digitals sales • Замовлення і доставка
digitals.help • Техпідтримка
help@vingeo.com
Aнонси
02.01.2024
Відновлено роботу команди Реєстри|Земельна ділянка
03.05.2023
Набір скриптів Easywork для формування землевпорядної документації
01.08.2020
Витяг НГО земельної ділянки в межах населеного пункту
10.10.2018
Адресний реєстр назв населених пунктів і вулиць
06.12.2017
Автоматичне завантаження SRTM
24.01.2017
Автоматичний перерахунок між СК63 та УСК2000/МСК-ХХ (Реєстри|Перерахувати...)
12.03.2016
Шаблон для містобудування (ДСТУ Б Б.1.1-17:2013)
Повний перелік змін...
Відгуки користувачів
Главное в Digitals это команда единомышлеников, которые всегда готовы прийти на помощь, подсказать, направить на путь истиный, выслушать и по возможности принять во внимание всяческие пожелания пользователей.
Роман Радько, технический директор ООО "Гарант МКР", Барышевка, Киевская обл.,
ICQ: 215-740-847
— Чому Digitals?
— Та просто тому, що…
Вся геодезія, землевпорядкування та містобудування в одній ліцензійній програмі
Digitals автоматизує геодезичні роботи від обробки польових вимірів до створення обмінних файлів XML/GeoJSON, кадастрових планів та техдокументації. Містить умовнні знаки згідно ДСТУ Б Б.1.1-17:2013. Не потребує додаткових програм, таких как Autoсad чи MapInfo.
Створює графічні та текстові документи на основі шаблонів, що налаштовуються, максимально автоматизуючи процес і адаптуючи його під будь-які вимоги.
Сумісність та універсальність
Програму багато років використовують тисячі українських организацій. Геодезичні та землевпорядні підприємства створюють карти в форматі Digitals DMF. Це дозволяє легко обмінюватися цифровими картами без втрати їх змісту та оформлення.
Програма також відкриває та записує карти у популярних форматах Autocad DXF/DWG, ArcGIS Shape, MapInfo MID/MIF, Microstation DGN, In4, XML, GeoJSON, тощо. Digitals напряму відкриває растри, що мають геодезичну прив’язку у форматах GeoTIF, ArcInfo World File та MapInfo TAB.
Платформа розробки з великим набором функцій
В Digitals ви зможете обробляти тахеометричну зйомку, створювати топографічні карти і плани, накопичувати кадастрову базу даних, будувати моделі рельєфу та горизонталі, рахувати площі та об`єми, продивлятись карти в 3D, відкривати супутникові знімки, ортофотоплани та скановані карти, формувати текстову і графічну документацію.
Потужне картографічне ядро
Графічне ядро ​​програми використовується у цифрових фотограмметричних станціях Delta, відомих в усьому світі. Дозволяє створювати векторні топографічні плани та карти в умовних знаках. Поєднує векторні карти та растрові зображення, такі як, результати аерокосмічної зйомки, ортофотоплани, скановані карти та схеми. Дозволяє накопичувати сотні тисяч об’єктів в одній карті. Не висуває особливих вимог до системи та нормально працює на комп’ютерах середньої потужності.
Професійна команда розробників
Має багаторічний досвід і понад двадцять років активно розвиває програмний продукт, постійно розширюючи його можливості.
Надає користувачам Digitals кваліфіковану технічну підтримку та консультації в режимі on-line (e-mail, чати, месенджери, facebook, skype, team viewer) та по телефону.
А що конкретно вміє Digitals?
Digitals вміє все те, що й будь-яка інша землевпорядна програма, а також дещо, чого інші програми робити не можуть, наприклад…
Завантаження супутникових знімків з Google Maps, Bing Maps та Публічної кадастрової карти України
Маючи межу території у відомій системі координат, можна автоматично завантажити растрову підложку прямо в карту. Растри «на льоту» трансформуються в потрібну проекцию (СК63, УСК2000, МСК-ХХ, тощо). З публічної кадастрової карти завантажуються і ортофотоплани і межі ділянок в т.ч. з пошуком по кадастровому номеру. Це дозволяє контролювати просторове положення кадастрових обмінних файлів та інших об’єктів.
Вставка в карту великої кількості растрів
Груповий режим трансформування растрів зшиває окремі планшети в суцільний файл. Створення динамічних растрових мозаїк, з читанням зображень з різних файлів на льоту. Відсутність обмежень на розмір мозаїки. В карту можна додавати тисячі ортофотопланів та сканованих растрів.
Багатокористувацький режим SQL
Карти можна зберігати в популярній безкоштовній СУБД PostgreSQL або комерційній MS SQL з одночасним доступом багатьох користувачів. Зміни, внесені одним користувачем, відображаються у всіх інших. СУБД забезпечує цілістність даних, резервне копіювання, права доступу. База має формат OGC, зрозумілий іншим ГІС-клієнтам (QGIS, ArcGIS). Крім картографічних даних забезпечується перегляд та редагування додаткової їнформації: договори оренди, контрагенти, тощо.
Розвинуті засоби редагування карт і планів
Digitals містить потужний векторний редактор з простими у використанні інструментами редагування, додавання кадастрової інформації за допомогою форм введення, що налаштовуються, створення текстових підписів і таблиць, вставки об’єктів з офісних додатків з використанням OLE. Є формули, функції, програмовані кнопки та мова скриптів для автоматизації рутинних процесів. Виконує контроль топології - вкладеності, перетину, суміщення контурів з автоматичним виправленням помилок.
Масштабування програми
Digitals Professional це далеко не межа. За необхідності, функціонал можна розширити до рівня Delta/Digitals, додавши модуль стереоскопічної обробки аерофотозйомки та створення ортофотопланів. Digitals це інструмент, який росте разом з вашими потребами.
Робота з растровими зображеннями
Є інструменти для корекції зображення, конвертування у різні формати, створення піраміди масштабів та геодезичної прив’язки растрів. В якості растрової підкладки при оцифровці можна використовувати аерофото та космічні знімки, скани паперових карт, планів та схем. Забезпечується швидке відображення растрів великого розміру без повного завантаження їх у пам’ять.
Відображення карт в 3D
На відміну від більшості землевпорядних пакетів та ГІС, всі карти в Digitals є тривимірними. Будь-яка карта може бути представлена ​​в 3D, дозволяючи розглянути її з різних кутів зору. Ця можливість корисна для контролю правильності призначення висот об’єктам карти. Якщо карта містить модель рельєфу, вона може бути подана у вигляді поверхні. В 3D також можна розглядати окремі виділені об’єкти в додатковому вікні - навігаторі.
Це були добрі новини
Не дуже добра новина лише одна — за програму треба платити
Ми проводимо демократичну цінову політику, намагаючись зробити Digitals доступним широкому колу користувачів. Аналогів, які б пропонували такі можливості за помірну ціну, просто не існує. При купівлі кількох комплектів, ціна робочого місця суттєво знижується.
А чому б не користуватись піратською версією Digitals?
Піратська версия підійде для встановлення на домашній ПК з метою освоєння азів цифрової картографії та ГІС. Використовувати її для професійної діяльності не варто з наступних причин…
Юридична
Використання неліцензійного програмного забезпечення є порушенням закону. Причому, основна відповідальність, як правило, лягає безпосередньо на виконавця. Адже довести, що він використовує піратську копію з відома керівника, зазвичай, доволі складно. Тому, не варто ризикувати власною свободою заради економії кількох тисяч гривень для свого боса.
Технічна
Те, що ламана версія з першого погляду працює майже як справжня, ще нічого не означає. Спотворенні координати, раптово виникаючі в картах паролі, втрачені файли і дані, ось далеко не повний перелік проблем які можуть спіткати користувачів піратської версії.
Економічна
Збитки від використання піратської копії пов’язані з постійними втратами часу на вирішення проблем, що виникають, без можливості отримати кваліфіковану підтримку розробників. Іноді п’ятихвилинна консультація з нашою службою технічної підтримки дозволяє оперативно вирішити проблему, на яку, без сторонньої допомоги, користувач витратив би кілька годин, якщо не днів. Крім того, офіційні користувачі регулярно одержують оновлення програми з новими можливостями, що дозволяють їм працювати більш продуктивно.
З яких компонентів складається програма?
Digitals Standard це базова версія програми, яка містить основні можливості: створення цифрових карт в умовних знаках, читання та запис In4, XML, GeoJSON та інших форматів, перерахунок систем координат, моделювання рельєфу, розрахунок площ та об’ємів, друк текстових та графічних документів. Digitals Professional, крім цього, дозволяє працювати з растрами, завантажувати дані з ПКК та інших сервісів, а також зберігати карти на SQL-сервері з можливістю багаторористувацького доступу. Digitals Professional включає ряд додаткових модулів, а саме...
Обробка геодезичних вимірювань (модуль Geodesy)
Дозволяє імпортувати дані з більшості файлів електронних тахеометрів, або вводити журнал вимірювань вручну, будувати різні види теодолітних ходів, проводити їх спільне врівноваження з видачею звітів. Виконує контроль помилок вхідних даних з можливістю коригування вимірювань. Отримані координати пікетів передаються в основний модуль Digitals.
Створення таблично-текстових звітів (модуль Reports)
Дозволяє автоматично створювати технічну документацію, проекти землеустрою, каталоги координат, форму 15-зем, тощо на основі інформації, що міститься в карті або обмінному файлі. Заснований на ядрі Fast Reports. Шаблони всіх документів можна налаштувати під себе. Є можливість створення власних звітів та документів. Містить вбудовану мову, що дозволяє додатково обробляти дані під час генерації звіту. Модуль повністю автоматизує видачу техдокументації на земельну ділянку.
Напівавтоматичний векторизатор (модуль Topotracer)
Векторизатор оптимізовано для цифрування топографічних елементів, таких як горизонталі, точкові контури, позначки висот, для напівавтоматичної векторизації різних схем та планів. Дозволяє виконувати векторизацію без попередньої обробки. Містить інструменти для швидкого присвоєння висот горизонталей, редагування об’єктів, зглажування/прорідження контурів, додавання семантичної інформації. Зручний процес оцифровки не вимагає постійного перемикання в ручний режим під час проходження складних ділянок – це виконується автоматично. Забезпечує швидку роботу з растровими зображеннями розміром кілька гігабайт. Простий у освоєнні та використанні.
Перевірка кадастрових обмінних файлів XML (модуль XMLChecker)
Перевірка правильності заповнення даних у XML під час його запису. Показує знайдені помилки геометрії та атрибутів та допомагає у їх виправленні. Також конвертує обмінні файли In4 у XML. Містить вбудовану мову скриптів, що дозволяє змінювати та налаштовувати критерії перевірки.
Система знижок
Вартість кожного наступного примірника програми зменшується
При купівлі чотирьох і більше комплектів Digitals ціна кожного робочого місця знижується майже вдвічі. Версія з мережевим ключем захисту для використання на кількох компьютерах мережі дозволяє додатково зменшити витрати на купівлю програми.
© 2008-2023 ТОВ «Аналітика»